ID3

Referanslarımız


Türk Hava Yolları

ID3 olarak 10 yılı aşkın süredir yer işletme ve uçuş operasyonu hizmetleri verdiğimiz THY için açık kaynak kodlu teknolojileri kullanarak geliştirdiğimiz yazılım ürünleri sunuyoruz. Kritik operasyonlar için geliştirdiğimiz GOS-TMAN, ATOM, GOS-CMAN, COM, HOTEL ve TOFI gibi ürünlerimiz, THY tarafından kullanılmaya, ID3 tarafından mevcut ihtiyaçlara göre geliştirilmeye devam ediyor.


Pegasus Hava Yolları

Havacılık sektörünün kilit aktörlerinden Pegasus Hava Yolları ile 2 yılı aşkın süredir birlikte çalışıyoruz. Yaptığımız çok sayıda uçtan uca entegrasyon ile Pegasus Hava Yolları'nın kritik operasyon süreçlerini kesintisiz ve sorunsuz hale getirdik.


Yıldız Holding

Yazılım çözümlerimizle 2 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olduğumuz Yıldız Holding’in entegrasyon ve yazılım geliştirme servislerini açık kaynak kodlu teknolojiler ve DEVOPS mimarisi ile yeniledik. Kullandığımız mikroservis mimarisi ile Yıldız Holding’in tüm kritik operasyonlarında kesintisiz çözümler sunuyor, ürettiğimiz yeni yazılım fonksiyonlarını ise hızla devreye alıyoruz.